Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Isı Yalıtım Sektörünün Yenilikçi Markası Quadro Flex

Epsa Yapı Kimyasalları Bünyesinde Üretilen Quadro Flex, köklü ve güvenilir bilgi birikimini yenilikçi bir vizyon ve arge yatırımı ile birleştiriyor. Quadro Flex Ürünleri, Dünya genelinde dış cephe, ısı yalıtımı, iç cephe ve yapı kimyasalları alanında konforlu ve yüksek standartlarda çözümler sunar. Quadro  Flex müşteri memnuniyetini öne çıkaran yapısı ve yenilikçi vizyonu ile yapı kimyasalları ve ısı yalıtım alanında inşaatın her aşamasında kullanılan, teknoloji ürünü yardımcı malzemeler üretir.

Teklif Alın

Ürünlerimiz ile ilgili tüm merak ettiklerinizi bize ulaşarak sorabilir, projeleriniz için teklif alabilirsiniz.

 

Kalite Politikası

Quadro Flex, iş ortakları ile sektörün ihtiyacı olan doğru çözümleri üretir, yüzde yüz başarı odaklı yaşam boyu süren bağlar kurar.

 

 

 

Vizyon

Dünya Standartlarında Üretim

Tüm Quadro Flex Ürünleri, Global Dünyada standartlara uygun olarak üretilmektedir. Tüm ürünlerimiz, çevreye ve insana zararsız hammadde kullanılarak temiz enerji ve modern tesislerde üretilmektedir.

Geleceğe Kalıcı Değer

Quadro Flex, enerji bilincini artırmak ve gelecek nesillere kalıcı değerler bırakmak adına çalışmalar yapar. Öncelikli hedefimiz yaşam alanlarınızdaki konfor düzeyini artırarak, yenilikçi inşaat çözümleri üretmektir. Quadro Flex ekibi; kaliteden ödün vermeden araştırmaya, üretime ve teknolojinin gücüne inanan bir ekiptir.

Uzman Marka

Dış Cephe, Isı Yalıtım Sistemleri ve Yapı Kimyasalları alanında uzman bir marka olan Quadro Flex ürünleri yenilelebilir ve yeşil enerjyi desteklemekte dayanıklı ve uzun ömürlü cepheler yaratmaktadır.